اعضا محترم انجمن می توانند برای پرداخت حق عضویت سال 1398 از اینجا به صورت اینترنتی اقدام کنند


 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۱/۶/۲۷ | 

غرفه مرکز ملی فرش در نمایشگاه، با دکوراسیون فرش و مبل ایرانی

بیست و یکمین نمایشگاه فرش

محمد حسین ابوالفتحی،‌ مدیر عامل شرکت تولیدی ثمین در گفتگو با خبرنگار مرکز ملی فرش گفت: به موجب انعقاد تفاهم نامه ای میان شرکت خود و مرکز ملی فرش ایران،‌ غرفه مرکز ملی فرش ایران در بیست و یکمین نمایشگاه فرش دستباف ایرانی با مشارکت این شرکت با طراحی و دکوراسیون داخلی مبل ایران و فرش دستباف دایر می شود.
وی گفت: از آنجا که فرش در کنار دیگر کالاها و در محیط طراحی شده، رخ نمایی می کند، سعی کردیم تا بتوانیم در نمایشگاه فرش به دنبال تکمیل دکوراسیون بوده و طراحی  این دو کالا را با هم به خوبی نشان دهیم.
ابوالفتحی اظهار داشت: در همین راستا و به دنبال نوآوری، سنت شکنی و ضرورت توسعه اهداف در شرکت ثمین بر آن شدیم تا در نمایشگاه فرش به همکاری با مرکز ملی بپردازیم که پیرو این برنامه، تفاهم نامه ای را با این مرکز به امضا رساندیم و طبق این تفاهم در این نمایشگاه و همه نمایشگاه های مشترک،‌ تامین فضای مناسب، فرش دستباف و تابلو فرش بر عهده مرکز ملی فرش است و تامین مبلمان و تجهیزات لازم برای دکوراسیون و طراحی آنها وظایف شرکت ثمین خواهد بود.
مدیر عامل شرکت تولیدی ثمین تصریح کرد: با توجه به تغییر سلایق مشتری و مد در کشورهای دیگر این همکاری می تواند رونق بیشتری را به بازار فرش ایران بدهد و منافع آن متقابل خواهد بود.
وی در پاسخ به این سوال که همکاری این شرکت با مرکز ملی فرش فقط در این نمایشگاه است و یا مداوم صورت می گیرد ، ‌اعلام کرد: در صورت مقبولیت و استقبال از این نمایشگاه تصمیم بر آن داریم تا در همه استان های منتخب مرکز نمایشگاه های مشابه برگزار شود.
وی ادامه داد: 35 درصد هزینه های طراحی، ‌اجرا و ساخت دکوراسیون و سازه ها راشرکت بر عهده دارد و مابقی را مرکز ملی فرش تقبل کرده است.
ابوالفتحی درباره شرکت خود گفت: این شرکت از سال 79 فعالیت خود را با مبلمان کلاسیک آغاز کرده است و اکنون با طرح های مختلف مبلمان، سرویس خواب، بوفه و ویترین کلاسیک، استیل و مدرن مشغول به کار است.
وی گفت:طراحی مدل های کلاسیک به صورت ابتکاری در خود شرکت صورت می گیرد، همچنین مبلمان استیل تلفیقی از سبک های ایرانی، مصری،‌فرانسوی و ایتالیایی است اما مبلمان مدرن از سبک ترکیه گرفته شده است.

دفعات مشاهده: 4556 بار   |   دفعات چاپ: 925 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 119 بار   |   0 نظرکلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران می باشد.

بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد می باشد

© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association

Designed & Developed by : Yektaweb