اعضا محترم انجمن می توانند برای پرداخت حق عضویت سال 1399 از اینجا به صورت اینترنتی اقدام کنند


انجمن علمی فرش ایران- همایش ها و مسابقات
به میزبانی دانشگاه هنر اسلامی تبریز سیزدهمین المپیاد ملی فرش با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ | 
سیزدهمین المپیاد ملی فرش در دانشگاه هنر اسلامی تبریز  ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ رسما آغاز به کار کرد. در این دوره ۸۱ دانشجو در چهار بخش طراحی، رنگرزی، مرمت و بافت از ۱۴ استان و ۷۹ دانش آموز در سه بخش طراحی، رنگرزی و بافت از ۱۳ استان کشور طی دو روز به رقابت کردند. 


راس ساعت ۹:۰۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ با حضور داوران و ناظران المپیاد آزمون تئوری سیزدهمین المپیاد فرش آغاز شد






آغاز آزمون عملی سیزدهمین المپیاد ملی فرش در چهار بخش طراحی، رنگرزی، بافت و مرمت
پس از برگزاری آزمون تئوری شرکت کنندگان در کارگاه‌های تخصصی برای آزمون عملی که تا عصر روز ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ادامه داشت حاضر شدند. در این دوره ناظران المپیاد از ۵ استان آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان جنوبی و مازندران از سوی مرکز ملی فرش ایران دعوت شده‌اند. همچنین هیئت داوران هر بخش‌ به شرح زیر بودند:
بافت: آقای قشقایی فر و خانم‌ها جنت، یاوری و مختاری
مرمت: آقایان صمدی بهرامی، سیف و حاجی زاده
طراحی: آقایان زارع، میرزایی، شهربابکی و خانم قربانی
رنگرزی: آقایان قرنجیگ، احمدی، حیاتی و خانم بهاریه





اختتامیه سیزدهمین المپیاد فرش با تقدیر از برگزیدگان برگزار شد
صبح روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ در تالار بعثت دانشگاه هنر اسلامی تبریز آیین پایانی سیزدهمین المپیاد دانشجویی و دانش اموزی فرش برگزار شد که فهرست برگزیدگان به شرح زیر است:

سطح دانش آموزی
بافت
رتبه اول: سیما فلاح بقمچی از استان خراسان رضوی
رتبه دوم: فاطمه خالقی از استان خراسان رضوی
رتبه سوم: زهرا الهی آنچه از استان تهران
طراحی
رتبه اول: حوریه پور حسینی از استان خراسان رضوی
رتبه دوم: حانیه ژرفاء از استان خراسان رضوی
رتبه سوم: زهرا نبی از استان اصفهان
رنگرزی
رتبه اول: مهتا محمدنیا قرائی از استان خراسان رضوی
رتبه دوم: ملیحه بلال 
از استان خراسان رضوی
رتبه سوم: محدثه طوسی از استان خراسان رضوی

سطح دانشجویی
بافت
رتبه اول: مجتبی ابراهیمی از استان اصفهان
رتبه دوم: آرزو قرجی کلاته از استان خراسان جنوبی
رتبه سوم: فاطمه داودی از استان تهران
مرمت
رتبه اول: سارا ذاکر از استان تهران
رتبه دوم: آتنا غلامی از استان خراسان جنوبی
رتبه سوم: مریم حمزه لویی از استان تهران
طراحی
رتبه اول: زهرا روحانی زاده از استان تهران
رتبه دوم: حسن فرجی از استان آذربایجان شرقی
رتبه سوم: محسن مومنی از استان فارس
رنگرزی
رتبه اول: فاطمه لیاقت از استان فارس
رتبه دوم: صدیقه عباسی از استان فارس
رتبه سوم: رقیه باغ بهاری از استان فارس

انجمن علمی فرش ایران ضمن تبریک به تمام برگزیدگان آرزوی موفقیت و توفیق برای آن ها دارد


نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی فرش ایران:
http://icsa.ir/find.php?item=1.105.683.fa
برگشت به اصل مطلب