اعضا محترم انجمن می توانند برای پرداخت حق عضویت سال 1396 از اینجا به صورت اینترنتی اقدام کنند


انجمن علمی فرش ایران- اخبار انجمن
قابل توجه شرکت کنندگان در برنامه های علمی و فرهنگی انجمن اطلاعیه انجمن برای دریافت گواهی های صادر شده

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۷ | 

قابل توجه شرکت کنندگان در برنامه های علمی و فرهنگی انجمن علمی فرش ایران

انجمن علمی فرش ایران به اطلاع شرکت کنندگان در برنامه علمی و فرهنگی که توسط یا با مشارکت این انجمن برگزار شده است می رساند مطابق فهرست های زیر گواهی های آن ها صادر شده و برای دریافت گواهی می توانند در ساعات اداری با دفتر انجمن علمی فرش تماس بگیرند و با هماهنگی قبلی اقدام به دریافت گواهی خود کنند.



گواهی شرکت در نمایشگاه سومین مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف
۱ علی دادخواه بخش طراحی حرفه­ای ۲۸ مجید سلامت بخش رنگ و نقطه کامپیوتری حرفه­ای
۲ صادق گلنام ۲۹ احسان میرزایی
۳ محمود رشیدی ۳۰ علی اصغر شیرسپهر
۴ رسول حقیقی­راد ۳۱ فاطمه کریمی اره­کمر
۴ لیلا صالح ۳۲ نرگس قربانی­فر
۵ حبیب­حاجی­محمدباقر شیرازی ۳۳ سپیده مصطفوی­دارانی
۶ حسین ترقب­آبادیان ۳۴ مریم کاظمینی
۷ رحمان نجفی ۳۵ جمشید محرمی­فرد
۸ علی رنجبریان ۳۶ رسول پیرهادی
۱۰ رضا هادی باهری ۳۷ هاجر قضاوی
۱۱ سیف­اله حاجی احمدی ۳۸ مینا عسگری بخش طراحی دانشجویی
۱۲ عباس قربانی ۳۹ مریم سلطانی گوکی
۱۳ سمیه صالح ۴۰ مهری مالکی
۱۴ باباعلی فراوانی ۴۲ زهرا گراوند
۱۵ مهرداد شایق ۴۳ مهدی کیانی
۱۶ فرهاد جلال عباسیان ۴۴ آرزو قربانی
۱۷ اکبر صاریخانی ۴۵ مژگان پناهی
۱۸ فتحعلی قشقایی­فر ۴۶ مریم رشیدی زرندی
۱۹ مجید بهروان ۴۷ مهدیه عابدی بخش طراحی شکسته دانشجویی
۲۰ رحیم آغاسی­جاوید ۴۸ فاطمه حیدری
۲۱ عباس نژادسروی ۴۹ مارال مدملی
۲۲ محبوبه دی­آبادی ۵۰ مرضیه پارسایی­فر
۲۳ حسن احمدی ۵۱ مریم یزدی­اصل
۲۴ حمیدرضا ابوطالبی ۵۲ ناهید تقی­نژاد
۲۵ علی کرباسیون ۵۳ سمانه پاک­منش بخش رنگ و نقطه شکسته حرفه­ای
۲۶ مبینا زواری ۵۴ پرویز داوودیان­پور بخش رنگ و نقطه کامپیوتری دانشجویی
۲۷ حامد سلامت بخش رنگ و نقطه حرفه­ای
۵۵ چکامه ضمیری بخش رنگ و نقطه شکسته دانشجویی
۵۶ مهدی کیانی
۵۷ رویا بحرینی
۵۸ سمانه داوودی نسب
۵۹ عارف­ عباسی
 
                                                                                                                                                            
 سپاس نامه برندگان سومین مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف
۱ مجید سلامت بخش طراحی حرفه­ای رتبه اول
۲ حامد سلامت بخش طراحی حرفه­ای رتبه دوم
۳ محسن یزدانی بخش طراحی حرفه­ای رتبه سوم
۴ مجید نقدیونی بخش رنگ و نقطه کامپیوتری حرفه­ای رتبه دوم
۵ مهدی رجب­زاده بخش رنگ و نقطه کامپیوتری حرفه­ای رتبه سوم
۶ پرویز داودیان­پور بخش طراحی دانشجویی رتبه دوم
۷ زهرا مهدوی بخش طراحی شکسته دانشجویی شایسته تقدیر
۸ جواهر ستوده­نیا بخش طراحی شکسته دانشجویی شایسته تقدیر
۹ مریم­السادات یاسینی بخش طراحی شکسته دانشجویی شایسته تقدیر
۱۰ فائزه تیکدری­نژاد بخش رنگ و نقطه شکسته دانشجویی رتبه اول
۱۱ مریم دارایی بخش رنگ و نقطه شکسته دانشجویی رتبه دوم
 
 
سپاس نامه اساتید سومین مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف
۱ محدعلی رجبی ۴ علی خلیقی
۲ جعرقلی دادخواه ۵ علی­اصغر خوشگفتارمقدم
۳ تورج ژوله ۶ فرهاد نامی
 
سپاس نامه کمیته اجرایی سومین مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف
۱ فرید فتح­الله­زاده
۲ شیما فنائی­قهنویه
۳ الهه عبدالهی
 

 
گواهی­نامه حضور در کارگاه آموزشی خلاقیت و نوآوری در رنگ ­آمیز فرش دستباف و کارگاه آموزشی شیوه طراحی و تولید قالی های بزرگ پارچه
۱ ساراالسادات حبیب­زاده ۱۸ جواد یونس­زاده
۲ محسن زین العابدینی ۱۹ رضوان احمدی­پیام
۳ محمدرضا شاهپروری ۲۰ مینا ناصری
۴ رسول سلمانی ۲۱ مینا زاج­فروشان­مقدم
۵ نیلور بنی اسدی ۲۲ زهرا فخری­کیوج
۶ سمیه شریفی­سلطانی ۲۳ رضوان نامداری
۷ شادی کبودانی ۲۴ ساره زحمت کش
۸ لیلا ساعی طرقی ۲۵ فائزه قادری
۹ زهرا پورندیم ۲۶ محمدمهدی امین­نژاد
۱۰ ریحانه اعرابی نایئنی ۲۷ عاطفه برزگر
۱۱ ویدا وهابی ۲۸ رقیه حنیفی
۱۲ مهناز سادات میرخان ۲۹ فائزه­السادات غنی
۱۳ نرگس قربانی­فر ۳۰ زهرا سرکرده
۱۴ مروارید محبی ۳۱ نگین غلام نیارمی
۱۵ سحر برهان ۳۲ علی­اصغر حسنی
۱۶ سمیه قمی ۳۳ سولماز شهیدی
۱۷ طاهره امیری فکور ۳۴ رضوان هخامنش نیا
 
گواهی حضور در کارگاه آموزشی چگونه یک مدل کسب و کار فرش طراحی کنیم
۱ محمد اسکندری قانی ۸ ملیحه حسینی محراب
۲ سمیه کیامهر ۹ مهوش وحدتی
۳ نسیم توانایی ۱۰ خدیجه طاهری
۴ طیبه حیدری ۱۱ محمود دلخوش
۵ ریحانه کشتکار ۱۲ شهرام نوحی
۶ نوید پورابولی ۱۳ فاطمه حلیمیان
۷ فرزانه منصوری ۱۴ معصومه امانی دشتک

 
گواهی حضور در کارگاه آموزشی طراحی ساختار و چیدمان اجزا
۱ سحر محمدی ۱۴ عاسیه براتی
۲ رضا سنجری ۱۵ سیما برات زاده
۳ نصرت لکینریان ۱۶ شهرام نوحی
۴ سارا هوشیار ۱۷ زینب پناهی
۵ هنگامه یوسفی ۱۸ زهرا رفیعی
۶ ملیحه حسینی محراب ۱۹ فرزانه منصوری
۷ منا شکاری ۲۰ لیلا حکاک زاده
۸ فاطمه حلمیان ۲۱ زهرا رویگری
۹ مهوش وحدتی ۲۲ ناهید بلندیان محمدی
۱۰ حامد ترجمان ۲۳ مینا عسگری
۱۱ نجیب الله نجیبی ۲۴ فرزانه عابدنیا
۱۲ نسرین میرزایی ۲۵ سولماز فاضل
۱۳ فاطمه توبری ۲۶ جواهر ستوده نیا
 
  
گواهی حضور در چهارمین همایش دانشجویان و دانش آموختگان
۱ سمیه فلاح کاظمی ۱۰ هانیه مهدی پور
۲ نوشین شجاعی ۱۱ نجیب الله نجیبی
۳ مینو کفیل ۱۲ فاطمه رمضانیان
۴ سولماز شهیدی ۱۳ بهروز اسماعیلی
۵ سپیده شریفی ۱۴ سارا هوشیار
۶ پردیس عسگری ۱۵ محبوبه محمدی
۷ معصومه آفتابی ۱۶ طیبه حاج محمدی
۸ نازنین مباشرزاده ۱۷ اکبرآقایی
۹ فائزه جعفری ۱۸ رضا احمدوند
 
گواهی شرکت در نمایشگاه چهارمین همایش دانشجویان و دانش آموختگان
۱ حامد احمدی ۴ نیلوفر بنی اسد
۲ طیبه ادریسیان ۵ ریحانه رحیمی
۳ زهرا مدیر روستا ۶
 
گواهی ارائه مقاله در چهارمین همایش دانشجویان و دانش آموختگان
۱ سمیه فلاح کاظمی ۴ صبا جوانمرد قشونی، فاطمه اکبری
۲ زهرا شوندی ۵ سید محمدسعید هدایتی، ریحانه رحیمی، روح اله سلیم پور
۳ سمیه عبدی، سیدجلال الدین بصام، عبداله میرزایی
 
 
گواهی دوره کارآفرینی
۱ ناهید تقی نژاد ۷ سیده مهروز هویدا مرعشی
۲ جواد یونس زاده ۸ شادی بهرمند
۳ ملیکا نوژن ۹ بهروز اسماعیلی
۴ احد مولامویردی ۱۰ بهنوش یاری زاده
۵ صدیقه صفایی ۱۱ فاطمه محسنی تکلو
۶ سحر نبوتی ۱۲ سیده زهرا بهاری
۱۳ هانیه علیزاده
 
 
 
گواهی دوره بازاریابی و فروش فرش دستباف
۱ فاطمه صادقی ۱۴ مهشید مولایی
۲ احمد بقایی راوری ۱۵ ناهید تقی نژاد
۳ جاوید احمدی ۱۶ اکرم بیگی
۴ سمیه اکبر زاده ۱۷ سیدبابک منافی
۵ ناهید جنت ۱۸ مهتاب بهمنی
۶ احترام عرب حلوایی ۱۹ زهرا صادقی
۷ احد مولامویردی ۲۰ علیرضا محمدبابایی
۸ فاطمه محسنی تکلو ۲۱ صغری محمودی شاه نشین
۹ معصومه طاهری ۲۲ حسین شهسواری
۱۰ لیلا میرزایی ۲۳ مهین فامیلی
۱۱ مریم احمدی ۲۴ الماس محمدقلی زاده
۱۲ مجید سهیلی ۲۵ مهدی سهیلی
۱۳ فرزانه سهیلی
نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی فرش ایران:
http://icsa.ir/find.php?item=1.61.620.fa
برگشت به اصل مطلب