album album 1/12 album
album
10
Slower
Faster
نمایشگاه عکس فرش در تبریز album

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، دومین نمایشگاه عکس استانی فرش دستباف با هدف معطوف کردن اذهان عمومی به ‏خصوص هنرمندان عکاس، به ابعاد هنری، فرهنگی و همچنین ارزش و زیبایی های فرش دستباف ایران و توجه بیشتر مسوولان ‏به این هنر-صنعت برگزار می شود.
این نمایشگاه را مرکز ملی فرش ایران با همکاری اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربايجان شرقي برپا کرده و تا 21 ماه جاری دایر خواهد بود.
در این نمایشگاه 56 قطعه عکس در ابعاد 70*50 و 70*100 سانتیمتر از هنرمندان عکاس به ‏نمایش گذاشته خواهد شد. این آثار بخشی از عکس های راه یافته به دوسالانه های عکس فرش دستباف ایران طی سه دوره ‏گذشته است.
‏آیین گشایش این نمایشگاه با حضور روسای سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی و اداره فرش این سازمان، روز یکشنبه 18 خرداد ساعت 11 صبح ‏خواهد بود.
‏دومین نمایشگاه استانی عکس فرش دستباف در تبریز از 18 خرداد آغاز و تا 21 ماه جاری برای ‏بازدید علاقه مندان دایر است.
‏گفتنی است؛ این دومین نمایش آثار عکاسان با موضوع فرش دستباف است که در شهرستانها ی ایران برپا می شود. قرار است پس از این نمایشگاه، نمایشگاه های دیگری نیز در ‏شهرهای مختلف ایران برگزار شود. 
طی دو ماه آینده فراخوان چهارمین دوره آن در سامانه مرکز فرش ایران به آدرس اینترنتیincc.ir اعلام خواهد شد.
ساعات بازدید از نمایشگاه استانی عکس فرش دستباف از ساعت 9 تا 19 به نشانی: تبریز، میدان شهرداری ساختمان ‏شهرداری تبریز، موزه شهرداری تبریز است.
یادآور می شود اولین نمایشگاه استانی عکس فرش دستباف ماه گذشته در بیرجند برگزار شد.

[انجمن علمی فرش ایران ] [فهرست آلبوم‌ها ]