| تاریخ ارسال: 1391/9/20 | 

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران درگذشت

 خداحافظی عضو با سابقه هیات نمایندگان اتاق تهران/رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران درگذشت AWT IMAGE

 اکبر برادر هریسچیان، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، صبح روز دوشنبه بیستم آذر 1391 به دلیل بیماری دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرآنلاین مرحوم هریسچیان از اعضای با سابقه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و ایران بود و او را با فرش دستبافت تبریز می شناختند. وی در دوره هفتم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، یکی از نمایندگان بخش خصوصی در حوزه بازرگانی بود و در جلسات هیات نمایندگان نیز شرکت می کرد.

اکبر هریسچیان


مرحوم هریسچیان در دوره ششم نیز عضویت در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و ایران را در کارنامه داشت. با این حال، آن مرحوم طی ماه های اخیر به دلیل بیماری از همراهی همکاران خود در هیات نمایندگان باز مانده بود.
وی از فعالان اقتصادی باسابقه صنعت فرش دستباف و از چهره های مورد اعتماد بازار بود. ایشان ریاست اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران را نیز در دست داشت. این اتحادیه را مرحوم هریسچیان در سال 1350 به همراه برخی از همکاران و دوستان خود پایه گذاری کرد.
مراسم ترحیم مرحوم اکبر هریسچیان روز سه شنبه 21 آذرماه جاری از ساعت 9:30 تا 11 صبح در مسجد آذربایجانی ها واقع در بازار تهران برگزار می شود.

منبع: خبر آنلاین

دفعات مشاهده: 4810 بار   |   دفعات چاپ: 1067 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 107 بار   |   0 نظرکلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb