کنکور کارشناسی ارشد فرش

 | تاریخ ارسال: 1391/11/30 | 

دانلود سوالات و کلید اولیه کنکور کارشناسی ارشد فرش 


هفت دوره کنکور کارشناسی ارشد فرش تحت عنوان «مجموعه فرش» با کد ۱۳۶۳ برگزار شده. دو دوره اول با سه گرایش طراحی فرش، رنگرزی و مدیریت فرش برگزار شد. در این بین پذیرفته شدگان نهایی گرایش طراحی علاوه بر آزمون تستی آزمون نیمه متمرکز و با پروژه عملی طراحی فرش با ضریب ۵ داشتند. مواد امتحانی آزمون تستی، زبان عمومی و تخصصی، شناخت طرح و نقش فرش ایران، اصول رنگرزی، مواد اولیه و علوم الیاف، تاریخ فرش ایران و جهان، بازار جهانی و اقتصاد فرش و ارزیابی و ارزشیابی فرش بود.

از دوره سوم به بعد با بازنگری در سرفصل ها کنکور تغییر جدی داشت و گرایش ها عملا در اعلام رتبه ها حذف شدند و نمره جداگانه نداشتند. آزمون عملی طراحی نیز لغو شد. موارد امتحانی آزمون تستی نیز به دروس زبان عمومی و تخصصی، تاریخ فرش ایران و جهان، تولید فرش و شناخت فرش نیز تغییر کرد. البته در دوره چهارم در دفترچه نام سه گرایش طراحی، مواد اولیه و رنگرزی و مدیریت فرش لحاظ شده اما طرح تست و آزمون همچون دوره سوم برگزار شد. 
در آخرین تغییرات سرفصل که در تاریخ شانزدهم بهمن ماه ۱۳۹۶ انجام شد گرایش ها در یک سرفصل تجمیع و عنوان آن ها به طراحی، تولید، مواد اولیه و رنگرزی، پژوهش در فرش تغییر یافت. با این حال در آخرین دوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۷ در دفترچه ثبت نام در مقابل عنوان گرایش ها که تا سال قبل وجود داشت چیزی قید نشده بود.

 علاقمندان جهت دانلود سوالات و کلید مربوطه می توانند از لینک های زیر استفاده نمایند.


دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد فرش سال ۱۳۹۲

دانلود کلید سوالات سال ۱۳۹۲

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد فرش سال ۱۳۹۴ (دوره جدید)

دانلود کلید سوالات سال ۱۳۹۴


دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد فرش سال ۱۳۹۶ (دوره جدید)
دانلود کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد فرش ۱۳۹۶ 


دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد فرش سال ۱۳۹۷
دانلود کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد فرش سال ۱۳۹۷ (به زودی)


دانلود سر فصل قدیم* کارشناسی ارشد فرش (مورد اجرا در دانشگاه هنر اسلامی تبریز، دانشگاه کاشان و علم و هنر یزد| اردکان)دانشگاه های ارائه دهنده مقطع کارشناسی ارشد فرش: دانشگاه هنر اسلامی تبریز، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه کاشان، دانشگاه هنر اصفهان، دانشگاه علم و هنر یزد (اردکان - غیرانتفاعی)


گزارش تحلیلی دانشگاه های پذیرنده مقطع کارشناسی ارشد فرش در سال ۹۷


برای راهنمایی در زمینه مطالعه منابع مربوط به کارشناسی ارشد فرش با ایمیل admin[AT]icsa[AT]ir آقای سید محمد مهدی میرزاامینی مکاتبه کنید.
* عنوان قدیم در خصوص این سرفصل ها به این دلیل است که در سایت رسمی وزارت علوم در مقابل این آن ها توصیف (منسوخ) قید شده است

کلیدواژه ها: کنکور فرش | کارشناسی ارشد | سرفصل دروس فرش | کنکور کارشناسی ارشد فرش |

دفعات مشاهده: 15332 بار   |   دفعات چاپ: 1462 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 81 بار   |   0 نظرCAPTCHA

عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 10

کل کاربران ثبت شده: 487

بازدیدهای روز جاری: 287

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb