کارگاه کارآفرینی آموزش بافت فرش دانشگاه کاشان راه اندازی شد

 | تاریخ ارسال: 1391/12/14 | 
راه اندازی کارگاه کارآفرینی فرش در کاشان

کارگاه کارآفرینی آموزش بافت فرش دانشگاه کاشان راه اندازی شد


رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان گفت: مرکز کارآفرینی این دانشگاه با همکاری بخش خصوصی، نخستین کارگاه کارافرینی با موضوع آموزش بافت فرش و تابلو فرش به دانشجویان را راه اندازی نمود.

دکتر علیرضا فرجی، هدف از راه اندازی این کارگاه را، افزایش مهارتهای دانشجویان، پربار نمودن اوقات فراغت و کسب درآمد حاصل از کار پاره وقت برای دانشجویان ذکر کرد.

وی، با اشاره به اینکه این کارگاه به صورت مجزا آماده ارائه خدمات به دانشجویان خانم و آقاست افزود: بخشی از کارگاه ویژه دانشجویان دختر می باشد که در محیطی امن تحت نظارت استادکاران خانم آموزش دیده و پس از کسب مهارت لازم، در پایان زمان بافت هر رچ از فرش مبلغ 1500 تومان دریافت می نمایند. به گفته وی، بخشی از کارگاه نیز به طور مجزا و در ساعاتی خاص به آموزش بافت تابلو فرش به آقایان می پردازد.

رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: این دانشجویان می توانند دارهای تابلو فرش را به خوابگاهها یا منازل خود برده و پس از تکمیل بازگردانند و حق الزحمه بافت خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است این کارگاه جنب نگهبانی درب ورودی دانشگاه کاشان روبروی خوابگاه خواهران مستقر است.


منبع: روابط عمومی دانشگاه کاشان


دفعات مشاهده: 5831 بار   |   دفعات چاپ: 1096 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 77 بار   |   0 نظرCAPTCHA

عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 28

کل کاربران ثبت شده: 492

بازدیدهای روز جاری: 1031

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb