| تاریخ ارسال: 1392/12/14 | 

از برگزیدگان دومین مسابقه طرح و نقشه فرش دستباف تقدیر شد

برگزیدگان دومین جشنواره سراسری طرح و نقشه فرش دستباف


دومین مسابقه طرح و نقشه فرش دستباف با همکاری و همراهی انجمن های طراحان و نقاشان هفت منطقه کشور به صورت جداگانه در دو بخش کلی طراحی و نقاشی برگزار شد که پنجم اسفند 1392 در موزه فرش ایران از برگزیدگان این مسابقه تقدیر و قدردانی شد. همچنین آثار برگزیده این مسابقه به مدت یک هفته در طبقه دوم موزه فرش ایران به نمایش گذاشته شد که لیست برگزیدگان به تفکیک مناطق و بخش های مسابقه در ادامه آمده است.


منطقه غرب ( استان معین : مرکزی )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

شکسته و روستایی

1

علی جاپلقیان

رتبه  اول

 

 

 

2

مهدی ایزدی

رتبه  دوم

 

 

 

3

محمد حسین رضایی

 

رتبه  اول

 

 

4

نقی صباغ

 

رتبه  دوم

 

 

5

ندا نیرومند

 

 

 

قابل تقدیر

6

امیر هوشنگ همتی

 

 

 

قابل تقدیر

 

منطقه شرق ( استان معین : خراسان رضوی )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

شکسته و روستایی

1

علی عجم

رتبه  اول

 

 

 

2

برات عسگری

رتبه  دوم

 

 

 

3

حسن تازیکه

رتبه  سوم

 

 

 

4

جابر سید موسوی

 

رتبه  اول

 

 

5

برات عسگری

 

رتبه  دوم

 

 

6

تکتم ساجد

 

رتبه  سوم

 

 

7

مینا امامی

 

 

 

قابل تقدیر

8

زهرا باقری

 

 

 

قابل تقدیر

9

جابر سیدموسوی

 

 

 

قابل تقدیر

 

منطقه مرکز 1 ( استان معین : اصفهان )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

 

1

ایران حدادگر

رتبه  اول

 

 

 

2

علی کرباسیون

رتبه  دوم

 

 

 

3

ولی اله شرعی

رتبه  سوم

 

 

 

4

مرتضی کیان زاد

 

رتبه  اول

 

 

5

سعید جلالی

 

رتبه  دوم

 

 

6

احمد شیر سپهر

 

رتبه  سوم

 

 

 

منطقه مرکز 2 ( استان معین : قم )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

استفاده از نرم افزار

1

داود فراهانی

رتبه  اول

 

 

 

2

ابوالفضل رضایی

رتبه  دوم

 

 

 

3

محمود جعفریان مقدم

رتبه  سوم

 

 

 

4

حسن علیزاده

 

رتبه  اول

 

 

5

جمشید محرمی فرد

 

رتبه  دوم

 

 

6

اسد نورالهی

 

رتبه  سوم

 

 

7

هادی دنیا دیده

 

 

 

رتبه  اول

8

محمود رضازاده

 

 

 

رتبه  دوم

9

رسول پیرهادی

 

 

 

رتبه  سوم

 

منطقه جنوب ( استان معین : فارس )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

 

1

حسین بهروزی پور

رتبه  اول

 

 

 

2

راضیه بلالی دهکردی

رتبه  دوم

 

 

 

3

گلرخ دیداری

رتبه  سوم

 

 

 

4

مرجان کیفرگیر

 

رتبه  اول

 

 

5

فتانه انصاری

 

رتبه  دوم

 

 

6

سمیه تدین

 

رتبه  سوم

 

 

 

منطقه جنوبشرق ( استان معین : کرمان )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

شکسته و روستایی

1

عباس نژاد سرور

رتبه  اول

 

 

 

2

حمید اکبر زاده

رتبه  دوم

 

 

 

3

فائزه عسکری

رتبه  سوم

 

 

 

4

سلیمان حیدری

 

رتبه  اول

 

 

5

احمد رستگاری

 

رتبه  دوم

 

 

6

مریم سلطانی گوکی

 

رتبه  سوم

 

 

7

مرضیه گرکانی

 

 

 

رتبه  اول

8

محمد رضا انجامی

 

 

 

رتبه  دوم

9

سمیه میرنژاد

 

 

 

رتبه  سوم

 

 منطقه شمالغرب ( استان معین : آذربایجانشرقی )

ردیف

نام خانوادگی

بخش طراحی

بخش نقاشی

بخش جنبی :

قابل تقدیر

1

نادر جلال اقدسیان

رتبه  اول

 

 

 

2

محمد قصری

رتبه  دوم

 

 

 

3

حسن نجف زاده

رتبه  سوم

 

 

 

4

جلیل اصغری نامی

 

رتبه  اول

 

 

5

صفی رنجبریان

 

رتبه  دوم

 

 

6

ثریا روشن

 

رتبه  سوم

 

 

7

زهرا مبارکی

 

 

 

قابل تقدیر

8

مینا عسکری

 

 

 

قابل تقدیر

9

مهدیه کریم زاده

 

 

 

قابل تقدیر

 

 

کلیدواژه ها: طرح و نقشه | موزه فرش | طراحی فرش | ‌جشنواره طرح و نقشه | ‌دومين جشنواره طرح و نقشه | نمايشگاه طراحی |

دفعات مشاهده: 5955 بار   |   دفعات چاپ: 1021 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 36 بار   |   0 نظر



کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb