| تاریخ ارسال: 1394/2/26 | 

راهنمای پرداخت حق عضویت اعضا انجمن علمی فرش ایران به صورت اینترنتی

راهنمای پرداخت آنلاین در پایگاه انجمن علمی فرش ایران


برای پرداخت حق عضویت یا حق داوری مجله گلجام باید ابتدا به صفحه پرداخت مراجعه کنید. برای مشاهده پرداخت حق عضویت انواع عضویت ها در سال ۱۳۹۹ اینجـــــــــــا را ببینید که صفحه ای مطابق تصویر اول خواهد بود. برای مشاهده هر یک از انواع عضویت ها صفحات عضویت پیوسته | عضویت وابسته | عضویت مرتبط | عضویت دانشجویی را ببینید که مشابه تصویر دوم است. برای مشاهده صفحه پرداخت حق داوری مجله گلجام اینـــــــجا را ببینید.

مشاهده انواع عضویت

گام اول برای پرداخت

دقت بفرمایید که نوع عضویت و مبلغ مطابق با تعرفه انجمن باشد و تعداد بر روی عدد یک تنظیم شده باشد. بر روی دکمه تایید موارد انتخاب شده برای صدور صورتحساب کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید. اگر از صفحه مشاهده انواع عضویت استفاده می کنید دقت کنید فقط عضویت مورد نظر شما روی عدد یک باشد و سایر عضویت ها روی صفر تنظیم شده باشند. در صورتی که توضیحی در مورد پرداخت دارید در کادر خالی مقابل عبارت کد یا توضیح پرداخت وارد کنید. برای مثال می توانید کد عضویت خود را وارد کنید. یا برای پرداخت حق داوری کد مقاله خود را وارد کنید. پس از تایید به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد.

صفحه انتخاب درگاه بانک

در این صفحه درگاه بانک را انتخاب کنید که در حال حاضر درگاه پرداخت بانک ملت فعال هست. البته با این درگاه امکان پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب هم امکان پذیر است و در صورتی که کارت بانکی شما جز بانک ملت هم باشد امکان پرداخت وجود دارد و مشکلی ندارد. روی دکمه تایید کلیک کنید تا وارد بخش های ورود اطلاعات شما نمایان شود که صفحه مطابق تصویر زیر خواهد شد.

صفحه ورود اطلاعات شخصی

در این بخش اطلاعات خود را به دقت وارد فرمائید. در صورتی هم که عضو سایت هستید میتوانید وارد سایت شوید تا برخی از فیلدها به صورت خودکار با اطلاعات کاربری تکمیل شود و پرداخت شما در حساب کاربریتان ذخیره شود. بعد از تکمیل اطلاعات روی دکمه ورود به سایت بانک ملت برای انجام پرداخت کلیک کنید تا به صورت مستقیم به صفحه پرداخت بانک ملت هدایت شوید که صفحه ای مشابه تصویر زیر است.

صفحه پرداخت بانک

در این صفحه اطلاعات کارت بانکی خود را (هر یک از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مورد قبول است) وارد کنید. دقت کنید که نام پذیرنده انجمن علمی فرش ایران ثبت شده باشد. همچنین مبلغ قابل پرداخت مطابق با مبلغ حق عضویت شما باشد. لازم به ذکر است که برای پرداخت اینترنتی لازم هست تا رمز دوم کارت بانکی خود را قبلا تهیه کرده باشید. پس از پرداخت موفقیت آمیز به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت می شوید.

تایید نهایی پرداخت

اطلاعات پرداخت به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لذا ضروری است ایمیل خود را به دقت وارد کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام فرآیند واریز حق عضویت مراتب را به ایمیل info[at]icsa.ir اطلاع دهید. گفتنی است پرداخت الکترونیک در سایت انجمن با دریافت مجوزهای قانونی و نمادها و تاییدیه های لازم از سوی مراجع مربوطه می باشد که در صفحه اصلی سایت می توانید تاییدیه های لازم را مشاهده و بررسی فرمائید.

تاییدیه های پرداخت


در نهایت عضویت شما در دفتر انجمن علمی فرش ایران به مدت یک سال تمدید خواهد شد.

کلیدواژه ها: راهنمای پرداخت |

دفعات مشاهده: 4665 بار   |   دفعات چاپ: 887 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 2

کل کاربران ثبت شده: 492

بازدیدهای روز جاری: 91

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb