| تاریخ ارسال: 1394/9/8 | 

برگزیدگان چهارمین همایش ملی دانشجویان و دانش آموختگان فرش دستباف ایران

AWT IMAGEبرگزیدگان چهارمین همایش ملی دانشجویان و دانش آموختگان فرش دستباف ایران


برگزیدگان چهارمین همایش ملی دانشجویان و دانش آموختگان فرش دستباف ایران در بخش های مقاله، پروژه نهایی، پایان نامه، دانشجوی نمونه، طراحی، رنگ و نقطه سنتی، رنگ و نقطه کامپیوتری، بافت ، مرمت و رنگرزی اعلام شد.  

گزارش تکمیلی همایش به زودی در سایت منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است برگزیدگانی که تا کنون موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس همایش نشدند می توانند به دفتر انجمن علمی فرش مراجعه نمایند.


بخش

رتبه - جایزه

1

مقاله

رتبه اول بخش ارایه مقاله

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به جناب آقای محمدرضا شاهپروری

2

رتبه دوم بخش ارایه مقاله

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم معصومه امانی دشتکی

3

رتبه سوم بخش ارایه مقاله

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم سمیه میرنژاد

4

پروژه نهایی

تندیس جشنواره-لوح شایسته تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش پروژه نهایی مقطع کارشناسی با محور مدیریت تعلق می‌گیرد به سرکار خانم سیده مهروز هویدا مرعشی

5

تندیس جشنواره-لوح شایسته تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش پروژه نهایی مقطع کارشناسی با محور بافت و مرمت تعلق می‌گیرد به سرکار خانم فرگل رکنی

6

تندیس جشنواره-لوح شایسته تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش پروژه نهایی مقطع کارشناسی با محور طراحی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم نیلوفر اناری انارکی

7

تندیس جشنواره-لوح شایسته تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش پروژه نهایی مقطع کارشناسی با محور رنگرزی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم ندا رئوفی‌راد

8

پایان نامه

رتبه برتر بخش پایان‌نامه دوره کارشناسی‌ارشد در گرایش طراحی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم شبنم محمدی

9

رتبه برتر بخش پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد در گرایش اقتصاد و مدیریت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به جناب آقای حامد آسترکی

10

رتبه برتر بخش پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد در گرایش مواد اولیه و رنگرزی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم مریم قنبری عدیوی

11

دانشجوی نمونه

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش دانشجوی نمونه فرش در مقطع دکتری، تعلق می‌گیرد به سرکار خانم طیبه صباغ‌پور آرانی

12

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش دانشجوی نمونه فرش در مقطع دکتری، تعلق می‌گیرد به سرکار خانم افسانه قانی

13

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش دانشجوی نمونه فرش در مقطع کارشناسی‌ارشد، تعلق می‌گیرد به جناب آقای لطف‌الله شکری

14

طراحی

رتبه اول بخش طراحی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم معصومه آفتابی

15

رتبه دوم بخش طراحی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم سارا هوشیار

16

رتبه دوم بخش طراحی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم پریسا قاسمی میرزایی

17

رتبه سوم بخش طراحی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم سمیه رحیمی‌زاده

18

رنگ و نقطه سنتی

رتبه اول بخش رنگ و نقطه سنتی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم سپیده شریفی

19

رتبه دوم بخش رنگ و نقطه سنتی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم منا شکاری

20

رتبه سوم بخش رنگ و نقطه سنتی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم مریم شایسته‌آرا

21

رنگ و نقطه کامپیوتری

رتبه اول بخش رنگ و نقطه کامپیوتری

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم محدثه قربان‌زاده

22

رتبه دوم بخش رنگ و نقطه کامپیوتری

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم شیما فنایی قهنویه

23

رتبه سوم بخش رنگ و نقطه کامپیوتری

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به جناب آقای نجیب‌الله نجیبی

24

بافت

رتبه اول بخش بافت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم آلا دل‌آور

25

رتبه دوم بخش بافت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به جناب آقای احمد خسروی

26

رتبه سوم بخش بافت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به جناب آقای رضا سنجری

27

مرمت

رتبه اول بخش مرمت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم زینب پناهی

28

رتبه دوم بخش مرمت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به جناب آقای مرتضی جعفری پورجلال‌آبادی و سرکار خانم نداسادات ملکوتی

29

رتبه سوم بخش مرمت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم معصومه نورانی‌نوجه‌ده‌سادات

30

رتبه سوم بخش مرمت

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم شادی افروزی‌مقدم

31

رنگرزی

بنا به نظر هیات داوران در بخش رنگرزی هیچ اثری شایسته رتبه اول و دوم نبوده است و

رتبه سوم بخش رنگرزی

تندیس جشنواره-لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد به سرکار خانم مریم قنبری عدیوی

کلیدواژه ها: همايش دانشجويان | همايش دانش آموختگان | مسابقه فرش | دانش آموختگان فرش | دانشجويان فرش | دانشگاه بيرجند |

دفعات مشاهده: 4600 بار   |   دفعات چاپ: 966 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر



کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb