| تاریخ ارسال: 1396/4/13 | 

فراخوان مرکز ملی فرش ایران واگذاری غرفه به دانش آموختگان کارآفرین فرش در نمایشگاه 26‌

 مرکز ملی فرش ایران در بیست و ششمین نمایشگاه ‌فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانش آموختگان کارآفرین رشته فرش اختصاص می دهدبه گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این مرکز به منظور حمایت از دانش آموختگان کارآفرین در رشته فرش، برای علاقه مندانی که در یکی از حرفه‌های مرتبط با ‏تولید فرش اشتغال دارند و با کارآفرینی مناسب کسب و کار موفقی راه انداخته و اشتغالزایی کرده‌اند، در ‏محل نمایشگاه فرش دستباف تهران غرفه رایگان واگذار می کند.


بر پایه این گزارش؛ متقاضیان مشارکت در نمایشگاه در صورت تمایل می توانند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام  و ارسال مدارک تنها از طریق پرتال مرکز ملی فرش ایران به نشانی  http://www.incc.ir/Entrepreneur-registor.aspx  تا تاریخ  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ اقدام کنند.

مدارک لازم:

- داشتن مدرک شغلی معتبر (پروانه تولید متمرکز یا غیرمتمرکز، جواز کسب واحد صنفی، کارت شناسایی واحد طرح و نقشه و...)

- ارایه مدرک تحصیلی (کاردانی، کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در یکی از شاخه های فرش دستباف)

- یک قطعه عکس ۴*۳

-  رزومه کاری شامل: (سابقه فعالیت، میزان اشتغال ایجاد شده، میزان تولید سالانه کالا و یا خدمات، گواهینامه ها و تقدیر نامه های اخذ شده)

‏ لازم به ذکر است؛ با توجه به محدودیت فضای قابل واگذاری، (مساحت قابل واگذاری: ۱۲ مترمربع)  اولویت با کسانی است که دارای رزومه کاری قویتر بوده و همچنین در سال های قبل از امکان غرفه رایگان استفاده نکرده باشند.

بر پایه این گزارش؛ به تقاضاهایی که فرم ثبت نام آنها به صورت کامل تکمیل نشده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد و همچنین متقاضیان حق واگذاری غرفه را به دیگران ندارند.

گفتنی است؛ بیست وششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران در تاریخ یکم تا هفتم شهریورماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.


ثبت درخواست غرفه رایگان

کلیدواژه ها: نمایشگاه |

دفعات مشاهده: 3390 بار   |   دفعات چاپ: 628 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb