| تاریخ ارسال: 1396/11/29 | 

در مراسم تقدیر از پژوهشگران، نویسندگان و ناشران عرصه مد و لباس اسلامی و ایرانی تقدیر از عضو هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران به عنوان پژوهشگر و نویسنده عرصه مد و لباس اسلامی و ایرانی

دکتر ایمان زکریایی کرمانیدر مراسم تقدیر از پژوهشگران، نویسندگان و ناشران عرصه مد و لباس اسلامی و ایرانی از دکتر ایمان زکریایی کرمانی عضو هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران به عنوان پژوهشگر و نویسنده عرصه مد و لباس اسلامی و ایرانی تقدیر شد. انجمن علمی فرش ایران این موفقیت را به ایشان تبریک می گوید.

نظر به اهمیت و جایگاه پژوهش و نشر مکتوبات در راستای توسعه و پیشرفت عرصه پوشاک کشور، مراسم تقدیر از پژوهشگران، نویسندگان و ناشران عرصه مد و لباس اسلامی و ایرانی ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری برگزار شد. این مراسم، به همت کارگروه مد و لباس ایران و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در راستای هفتمین جشنواره مد و لباس فجر در باغ موزه هنرمندان ایران برنامه‌ریزی و اجرا شد. 
در این گرامیداشت از کتاب شال‌های ترمه کرمان تألیف دکتر ایمان زکریایی کرمانی، عضو هیأت مدیره انجمن علمی فرش ایران و عضو هیئت علمی دانشکده صنایع دستی دانشگاه هنر اصفهان که در انتشارات فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی به چاپ رسیده بود، تقدیر شد. 
این مراسم با حضور جناب آقای حمید قبادی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان فرهنگی شهر تهران، پژوهشگران و ناشران برگزار شد.
 
دکتر ایمان زکریایی کرمانی

کلیدواژه ها: شال های ترمه کرمان | دکتر ایمان زکریایی کرمانی | مد و لباس |

دفعات مشاهده: 2570 بار   |   دفعات چاپ: 436 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 10

کل کاربران ثبت شده: 484

بازدیدهای روز جاری: 269

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb