| تاریخ ارسال: 1397/5/31 | 

انجمن علمی فرش ایران برگزار می‌کند: شناسایی مشکلات و بیان ابر چالش‌های موجود در صنعت فرش با شما و بازخورد آن به نهادهای ذینفع با انجمن

انجمن علمی فرش ایران در نظر دارد با توجه به چالش های پیش رو در حوزه های مختلف هنر - صنعت فرش دستباف، با همراهی و همفکری عوامل ذینفع در فرش دستباف راهکارهای عملیاتی و موثر برای مقابله با چالش ها و مشکلات را شناسایی و به مسئولین مربوطه برای پیگیری و رشد و توسعه فرش دستباف ایران در قالب بیانه ای با امضاء ذینفعان و فعالان فرش دستباف تهیه و به دفتر نهاد رهبری، دفتر ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی  ارسال  کند و پیگیر مطالبات اعلام شده باشد.
لذا خواهشمند است مطالبات خود را در حوزه های مختلف فرش دستباف برای جمع بندی و ارسال به نهادهای تصمیم گیر، بیان کنید. برای بیان نقطه نظرات خود می توانید از طریق ایمیل anjoman@icsa.ir با دفتر انجمن در ارتباط باشید. همچنین می توانید در ذیل این فراخوان نظرات خود را برای ما ثبت کنید. 
انجمن علمی فرش ایران امیدوار است تا بتواند در کنار فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی خود، قدمی برای برطرف شدن مشکلات حوزه فرش دستباف بردارد.
کلیدواژه ها: فراخوان |

دفعات مشاهده: 1464 بار   |   دفعات چاپ: 313 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 21

کل کاربران ثبت شده: 484

بازدیدهای روز جاری: 1

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb