| تاریخ ارسال: 1398/4/9 | 

در جلسه مجمع عمومی مورخ 25 خرداد 1398 هیئت مدیره دوره هشتم انجمن علمی فرش ایران انتخاب شدند

در انتخابات هشتمین دوره انجمن علمی فرش ایران که در تاریخ 25 خرداد 1398 در محل انجمن علمی فرش ایران برگزار شد با حضور اعضا پیوسته انجمن دکتر حمید کارگر (رئیس)، دکتر ایمان زکریایی  کرمانی (نائب رئیس)، سیدجلال الدین بصام (خزانه دار)، دکتر احمد اکبری و حجت اله رشادی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند.
همچنین در این انتخابات مهدی ابراهیمی و عبدالحسین قاسم نژاد و محمود برادران به عنوان اعضای علی‌البدل و دکتر حسن خاتمی و فتحعلی قشقایی فر به عنوان بازرس اصلی و آقای هادی ابوذری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
گفتنی است انتخابات این دوره در فراخوان نوبت اول به دلیل این که به حد نصاب لازم نرسید برگزار نشد و نهایتا در نوبت دوم نتایج فوق حاصل شد. در این جلسه هیئت مدیره وقت انجمن ضمن ارائه گزارش عملکرد دو سال گذشته گزارش مالی انجمن را ارائه و به تصویب اکثریت اعضا حاضر رسید.
 
دفعات مشاهده: 1185 بار   |   دفعات چاپ: 257 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 27

کل کاربران ثبت شده: 484

بازدیدهای روز جاری: 292

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb