| تاریخ ارسال: 1399/8/12 | 

برنامه‌ریزی برای پنجمین همایش دانشجویان و دانش‌آموختگان فرش

در نشست هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران برای برگزاری پنجمین همایش دانشجویان و دانش‌آموختگان فرش کشور برنامه‌ریزی شد.
شامگاه یکشنبه ۱۱ آبان‌ماه ۹۹، نشست هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران به‌صورت مجازی برگزار شد و در این جلسه درباره برگزاری پنجمین دوره از همایش دانشجویان و دانش‌آموختگان فرش کشور بحث و بررسی صورت گرفت.
با توجه به لزوم تداوم برپائی این رویداد که پس از برگزاری دوره چهارم با چند سال وقفه روبه‌رو بوده است به‌منظور تحرک‌بخشی و پویایی بین دانشجویان و دانش‌آموختگان فرش به‌ویژه در شرایط دوری از محیط رسمی و فیزیکی دانشگاه به‌علت شیوع بیماری کووید ۱۹، مقرر شد برگزاری این همایش در دستور کار قرار بگیرد.
برگزاری همایش به‌صورت مجازی (وبینار)، تشکیل ستاد همایش و کمیته‌های علمی و اجرایی، هماهنگی برای اخذ امتیاز علمی برای ارایه‌دهندگان مقالات (با رعایت استانداردهای ISC)، انجام اطلاع‌رسانی مناسب و... از جمله محورهای مورد تأکید برای برگزاری بهینه این رویداد بود.
همچنین در این نشست، هیئت مدیره انجمن درباره شتاب‌بخشیدن به فعالیت و انتشار نشریه گلجام، تشکیل دوره‌های آموزشی مرتبط با روش تحقیق در هنر و دیگر مسایل انجمن بحث و بررسی داشتند.
کلیدواژه ها: پنجمین همایش | دانشجویان | دانش‌آموختگان |

دفعات مشاهده: 5717 بار   |   دفعات چاپ: 170 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرعضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 27

کل کاربران ثبت شده: 484

بازدیدهای روز جاری: 333

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb