| تاریخ ارسال: 1399/9/11 | 

همایش گره طلایی

همایش "گره طلایی" (یادواره استاد رشتی زاده) آذرماه  برگزار می‌شود.
این همایش بهانه ای است برای ارج نهادن به تلاش و کوشش برگزیدگان هنر- صنعت فرش دست‌باف کشور که به یاد استاد رشتی‌زاده و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره و نکوداشت منش وی سالانه برگزار می‌شود.
به گزارش انجمن علمی فرش ایران هرساله در این آیین از برخی بزرگان و فعالان در حوزه فرش دست‌باف کشور تقدیر می‌شود و تندیس گره طلایی و لوح یادبود به آن‌ها اهدا می‌شود.
امسال نیز در ۲۲ و ۲۳ آذرماه با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع کوید ۱۹، هفتمین همایش گره طلایی به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
۲۲ آذر ماه نشست تخصصی "تحلیل بازار فرش دست‌باف ایران با تاکید بر بخش‌بندی بازار استراتژی‌های بازار و قیمت‌گذاری" از ساعت ۱۵ تا ۱۷.
۲۳ آذر ماه نشست تخصصی "بررسی هزینه‌های واقعی تولید فرش دست‌باف و قیمت تمام شده و مدیریت هزینه‌های تولید" از ساعت ۱۷ تا ۱۹.

 لینک جشنواره: WWW.guereh.com
دفعات مشاهده: 1093 بار   |   دفعات چاپ: 234 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرروزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 27

کل کاربران ثبت شده: 480

بازدیدهای روز جاری: 290

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb