| تاریخ ارسال: 1400/1/20 | 

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین انجمن علمی فرش ایران و شرکت فرش آستان قدس رضوی

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین انجمن علمی فرش ایران و شرکت فرش آستان قدس رضوی
به‌منظور ایجاد زمینه مناسب برای ارتباط و گسترش همکاری دو جانبه بین انجمن علمی فرش ایران و شرکت فرش آستان قدس رضوی در بخش‌های مختلف مرتبط با فرش دست‌باف، تفاهم‌نامه‌ای بین دو نهاد به امضا رسید.
به گزارش انجمن علمی فرش ایران، ایجاد مشارکت و بهره‌گیری از توانایی‌های علمی، فرهنگی، آموزشی، تحقیقاتی و فنّی دو مجموعه در این تفاهم‌نامه مورد تأکید قرار گرفته است.
براساس این گزارش؛ محورهایی همچون احصای زمینه‌های همکاری بین انجمن و شرکت در پیشبرد امور فرش دست‌باف، تشکیل کارگروه مشترک بین انجمن و شرکت برای فعالیت‌های دوجانبه یا چندجانبه با مشارکت نهادهای مرتبط، همکاری مشترک در تدوین طرح راهبردی تحقیق و توسعه بازار به‌منظور گسترش و بهبود تولید و تجارت فرش در شرکت، برگزاری مشترک دوره‌های آموزشی رسمی و کوتاه مدت و صدور گواهی‌نامه مشترک، همکاری در برگزاری نشست‌ها و همایش‌ها در موضوعات مهم مورد نیاز هنر- صنعت فرش دست‌باف، همکاری در انتقال تجارب علمی و عملی طرفین در حوزه فرش دست‌باف، همکاری و مشارکت در توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته فرش و رشته‌های مرتبط از جمله موارد مدنظر در تعامل دوسویه و همکاری دوجانبه در این تفاهم‌نامه است.
گفتنی است این تفاهم نامه به امضای حمید کارگر، رییس انجمن علمی فرش ایران و حسین نعیم آبادی، مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی رسید.
کلیدواژه ها: تفاهم نامه | انجمن علمی | آستان قدس | شرکت فرش |

دفعات مشاهده: 566 بار   |   دفعات چاپ: 149 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 9

کل کاربران ثبت شده: 492

بازدیدهای روز جاری: 1103

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb