اعضا محترم انجمن می توانند برای پرداخت حق عضویت سال ۱۴۰۰ از اینجا به صورت اینترنتی اقدام کنند


 | تاریخ ارسال: 1400/7/22 | 

مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی منصوب شد

با حکم دکتر مالک رحمتی؛ رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی، دکتر حمید کارگر به ‌عنوان مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی منصوب شد.
به گزارش انجمن علمی فرش ایران، کارگر که پیش از این ریاست هیئت مدیره این شرکت را عهده‌دار بود، در سال‌های گذشته سمت‌هایی همچون «مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت»، «مشاور معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری» و «رئیس مرکز ملی فرش ایران» را برعهده داشته است.
عضویت در هیئت مدیره و ریاست انجمن علمی فرش ایران، عضویت در هیئت امنای موزه فرش ایران، عضویت ناظر در هیئت مدیره شرکت آرایه‌های رضوی و مسئولیت‌هایی در سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی فرش ایران نیز در کارنامه اجرایی وی به چشم می‌خورد.
حمید کارگر همچنین مدیر مسئول نشریه‌های علمی «فردوس هنر» و «گلجام» است و پیشتر نیز صاحب امتیازی و مدیرمسئولی نشریه «طره» را برعهده داشته است.
وی مولف کتاب «نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات» و عضو گروه مؤلفان کتاب‌های «از خاک تا خدا (یادواره شهدای دانشجو)» و نیز «آموزش دانشگاهی فرش؛ چالش‌ها و چشم اندازها» است و سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف کشور را داراست.
در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی که عصر روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰ در حاشیه پنجمین نشست سراسری مدیران عامل بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی برگزار شد، از خدمات و تلاش‌های حسین نعیم‌آبادی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی شد.
در حکم مدیرعامل جدید شرکت فرش آستان قدس رضوی آمده است: «ضروری است با برنامه‌ریزی منسجم و با هماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره، همسو با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری (به‌ویژه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی) و تولیت معزّز آستان قدس رضوی، در چارچوب مفاد اساسنامه شرکت، قانون تجارت و سیاست‌ها و تکالیف بالادستی، با بهره‌گیری از تمامی امکانات و سرمایه‌گذاری‌های به‌عمل آمده، در راستای تحولی بنیادین برای افزایش بهره‌وری منابع و رشد و تعالی آن مجموعه اقدام شود».
گفتنی است شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی با پیشینه‌ای چهل ساله، از نامدارترین و بزرگترین شرکت‌های تولید متمرکز فرش در ایران است که افزون بر تهیه و تأمین فرش برای حرم مطهر رضوی و مدیریت خدمات فرش آن بارگاه مطهر، فعالیت تولیدی و تجاری گسترده‌ای را در حوزه فرش دست‌باف به انجام می‌رساند.
انجمن علمی فرش ایران ضمن تبریک به جناب آقای دکتر کارگر، آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف مدنظر در هنر- صنعت فرش ایران را از درگاه خداوند منان برای ایشان مسئلت دارد.

کلیدواژه ها: حمید کارگر | شرکت فرش آستان قدس | مدیرعامل |

دفعات مشاهده: 181 بار   |   دفعات چاپ: 27 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb