| تاریخ ارسال: 1402/8/24 | 

برگزاری وبینار ارزشیابی رشته صنایع دستی– فرش

  • انجمن علمی فرش ایران به منظور ارزشیابی کتاب‌های تخصصی فنی و حرفه‌ای در شاخه فرش، روز سه‌شنبه مورخ ۲۳/۰۸/۱۴۰۲ وبیناری را با حضور دکتر بصام (رئیس انجمن علمی فرش ایران) و خانم گلبخش (رئیس گروه هنر دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتاب‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش) و عده‌ای از اساتید دانشگاه و هنرآموزان هنرستان‌ها، با هدف معرفی رشته صنایع دستی– فرش در نظام جدید شاخه فنی و حرفه‌ای و به منظور تبیین اهداف ارزشیابی برگزار کرد.
  • در این جلسه مطالبی در مورد سطوح صلاحیت حرفه‌ای و ابلاغیه شورای قانون نظام جامع فنی و حرفه‌ای ارائه شد. هم‌چنین رویکرد شایستگی در طراحی و برنامه‌ریزی درسی جدید و تفاوت‌های دو رشته صنایع دستی در نظام قدیم و رشته صنایع دستی– فرش در نظام جدید و دلایل تغییر نام این رشته تبیین شد. هم‌چنین در ادامه، ساختار کتاب‌های تخصصی رشته و چگونگی استخراج محتوا از تحلیل بازار کار تشریح گردید.
  • در پایان جلسه، ۶ عنوان کتاب رشته صنایع دستی- فرش، با توجه به حوزه تخصصی حاضرین در جلسه، در اختیار ایشان قرارداده شد و مقرر گردید، نتایج ارزیابی و داوری، در زمان مشخص شده، به انجمن اعلام شده تا بعد از جمع‌بندی، پیشنهادات انجمن برای دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتاب‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش ارسال شود.
دفعات مشاهده: 72 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر   
عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 0

مهمانان حاضر در پایگاه: 35

کل کاربران ثبت شده: 492

بازدیدهای روز جاری: 969

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb