بایگانی بخش نمایشگاه ها و جشنواره ها

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 47 | تعداد کل بازدید های مطالب: 206,831 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ -

کارگاه آموزشی «تبلیغات و بازاریابی برای فرش دستباف ایران» برگزار شد

کارگاه آموزشی «تبلیغات و بازاریابی برای فرش دستباف ایران» چهارشنبه ششم شهریورماه 98 در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ -

کارگاه آموزشی «تبلیغات و بازاریابی برای فرش دستباف ایران» برگزار می شود

به همت انجمن علمی فرش ایران و همزمان با بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران برگزار می شود.

img_yw_news
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ -

کتاب «مدیریت تولید در هنر- صنعت فرش دستباف» منتشر شد.

کتاب «مدیریت تولید در هنر- صنعت فرش دستباف» به قلم «رضا الله داد» همزمان با بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران منتشر و رونمایی شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ -

تندیس جاودان برای چهره های جاودان فرش ایران

در ادامه آیین تقدیر از بزرگان فرش دستباف ایران و به همت موزه فرش ایران در ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد فعالیت موزه فرش ایران با رای هیات داوران به دو چهره ممتاز و فعال فرش ایرانی که در روز مذکور معرفی خواهند شد تندیس جاودان اعطا می شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ -

سه کارگاه آموزشی تخصصی

انجمن طراحان و نقاشان فرش دستباف اصفهان، در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان، سه کارگاه آموزش تخصصی قالی‌بافی و سلیقه یابی برگزار می‌کند. 

img_yw_news
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ -

نمایشگاه چهره‌های نهان

در فرهنگسرای آئینه اراک نمایشگاهی از آثار خانم سمیه صالحی عضو هیئت علمی دانشگاه اراک برگزار شد. نمایشگاه «چهره‌های نهان» نمایشگاهی از چهره‌های انتزاعی با الهام از نقوش فرش بود که از ۱۳ تا ۱۵ آذرماه ۱۳۹۷ در محل فرهنگسرای آئینه اراک برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ -

نمایشگاه میکروفرش

اولین نمایشگاه گروهی دانشکده هنر دانشگاه اراک به سرپرستی سمیه صالحی عضو هیات علمی گروه فرش دانشگاه اراک برگزار و آثاری از دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه اراک به مدت سه روز در فرهنگسرای آئینه اراک به نمایش گذاشته شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ -

استانبول

با همکاری انجمن علمی فرش ایران دو نشست تخصصی و نمایشگاه آثار در موزه فرش ایران و دانشگاه هنر برگزار می شود.

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ -

فهرست کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی نمایشگاه بیست و هفتم

مرکز ملی فرش ایران، در بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف، ‏کارگاه های آموزشی با هدف ارتقای سطح آشنایی بازدید کنندگان با مباحث عمومی و تخصصی فرش دستباف، ( ۴ تا ۸ شهریور ماه ۱۳۹۷ )برگزار می کند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ -

جشنواره "رج و رنگ" در هفته فرش ایرانی

جشنواره ی «رج و رنگ» در هفته فرش ایرانی با همکاری مرکز ملی فرش و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۳ با رویکرد حمایت از کالای ایرانی، ارتقای ارزش و جایگاه فرش دستباف ایران ایران شنبه ۲۰مرداد تاچهارشنبه ۲۴مرداد در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ -

نمایشگاه نقاشی و فرش رهایی

جمعه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ افتتاحیه نمایشگاه نقاشی و فرش محسن موسوی به نام رهایی در گالری زمان هنر به آدرس زعفرانیه. خیابان آصف. کوچه وهابی. پلاک ۱۴ برگزار میگردد.

img_yw_news
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ -

فراخوان ثبت نام کارگاه های آموزشی در نمایشگاه ۲۶

ده کارگاه آموزشی در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران برگزار می شود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ -

واگذاری غرفه به دانش آموختگان کارآفرین فرش در نمایشگاه 26‌

مرکز ملی فرش ایران در بیست و ششمین نمایشگاه ‏فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانش آموختگان کارآفرین رشته فرش اختصاص می دهد.      

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

نمایش قالیچه ها و عکس سلفی ناصرالدین شاه در کاخ گلستان

قالیچه‌ها و مرقعات نفیس کاخ گلستان برای نخستین بار در عمارت چادرخانه و موزه مردم‌شناسی به‌نمایش گذاشته می‌شوند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

گزارش تصویری نمایشگاه فرش دستباف

گزارش تصویری اولین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت ویژه سفارت های خارجی اولین نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت ویژه سفارت های خارجی از 9 الی 13 اردیبهشت در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است. عکس: مجتبی محمدلو

img_yw_news
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ -

دومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر فرش دستباف ایران برگزار می شود

دومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر فرش دستباف ایران برگزار می شود دومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر فرش دستباف ایران به همت انجمن علمی فرش ایران و به به میزبانی دانشگاه هنر شیراز 28 بهمن 1394 برگزار می‌شود. اولین دوره این جشنواره اسفند 1393 با تجلیل از استاد حبیب اله آیت اللهی در موزه فرش ایران برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ -

فراخوان پنجمین جشنواره فرش برتر (آیین انتخاب فرش دستباف برتر )

فراخوان پنجمین جشنواره فرش برتر (آیین انتخاب فرش دستباف برتر ) پنجمین جشنواره فرش برتر با هدف آشنایی متقاضیان با فرش‌های اصیل و مرغوب و همچنین تشویق و ترغیب تولیدکنندگان و فروشندگان به تولید و عرضه فرش‌های با کیفیت و الگو سازی برای تولید فرش همزمان با نمایشگاه بیست و چهارم با همکاری انجمن علمی فرش ایران برگزار می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ -

گزارش تصویری سومین مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف

گزارش تصویری سومین مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف سومین جشنواره ملی طرح و نقشه فرش دستباف ایران سوم تا نهم امرداد 1394 به همت مرکز ملی فرش ایران و اجرای انجمن علمی فرش ایران در موزه فرش تهران برگزار شد. در کنار این جشنواره دو کارگاه آموزشی برگزار شد که گزارش تصویری هر کدام را در ادامه مشاهده می کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ -

فراخوان کارگاه آموزشی طرح و نقشه فرش دستباف

فراخوان کارگاه آموزشی طرح و نقشه فرش دستبافمرکز ملی فرش ایران با مشارکت انجمن علمی فرش ایران در نظر دارد همزمان با نمایش آثار برتر سومین جشنواره ملی طرح و نقشه فرش دستباف، دو کارگاه تخصصی در زمینه طراحی و رنگ بندی به شرح زیر برگزار کند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ -

سومین جشنواره ملی طرح و نقشه فرش دستباف برگزار می شود

سومین جشنواره ملی طرح و نقشه فرش دستباف برگزار می شودسومین دوره از مسابقه سراسری طرح و نقشه فرش دستباف ایران با معرفی آثار برگزیده سوم تا نهم امرداد 1394 در محل موزه فرش ایران برگزار خواهد شد. این رویداد فرهنگی با مشارکت انجمن علمی فرش ایران برگزار خواهد شد.

img_yw_news
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ -

جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر فرش دستباف ایران

جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر فرش دستباف ایران جشنواره تجلیل ازپژوهشگران فرش دستباف کشور هرساله براساس هماهنگی انجام شده با معاونت پژوهشی وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری ونظارت نماینده آن و ثبت اعتبار آن درپایگاه استنادی علوم جهان اسلام «ISC» ، وفق آیین نامه پژوهشگران برتر وزارت مذکور،توسط انجمن علمی فرش ایران برپا می گردد. دومین جشنواره ،امسال در تاریخ ۲۸بهمن ۱۳۹۴ دردوسطح : پژوهشگرغیر دانشجو و پژوهشگردانشجو برگزار خواهد شد که مهلت ارسال مدارک توسط همه پژوهشگران ۵بهمن ماه ۱۳۹۴می باشد.ضمنا دوره زمانی آثارجشنواره دوم از۳۱شهریور۱۳۹۰ تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۴می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

گنجینه های نهان" در موزه فرش به نمایش در می آید

"گنجینه های نهان" در موزه فرش به نمایش در می آید موزه فرش ایران، برای اولین بار نمایشگاهی از فرش های جبرائیل صفری را به کوشش تورج ژوله روز پنجشنبه 31 اردیبهشت ماه 1394 ساعت 10.30 صبح افتتاح می کند. نمایشگاه"گنجینه‌های نهان" از تاریخ 31 اردیبهشت تا 30 خرداد 1394 در محل موزه فرش ایران (خیابان کارگر، تقاطع فاطمی) پذیرای علاقمندان است.

img_yw_news
شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ -

پنجمین جشنواره ملی فرش برتر برگزار می شود

پنجمین جشنواره ملی فرش برتر برگزار می شود"پنجمین جشنواره ملی فرش برتر" در آغازین ماه های ابتدایی سالجاری برگزار می شود و آیین پایانی و نمایشگاه آثار برگزیده همزمان با برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه فرش تهران در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران توسط مرکز ملی فرش ایران برگزار می شود.

img_yw_news
پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴ -

دومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی برگزار می شود

دومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شودجشنواره خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی در دو بخش بین المللی و رقابتی ملی برگزار می‌شود که بخش ملی این جشنواره شامل حوزه های زیر می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳ -

ششمین دوره جشنواره ورنی در اهر برگزار شد

ششمین دوره جشنواره ورنی در اهر برگزار شدششمین دوره جشنواره ورنی با حضور مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مسئولان شهرستانی در اهر برگزار شد.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 

عضویت در انجمن


 
روزشمار
0 روز مانده به


 

 نمادهای اعتماد
 درباره انجمن
در نخستین همایش ملی فرش در آموزش عالی که در مهرماه سال ۱۳۷۹ با شرکت تمام دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش‌عالی ذیربط، وزارتخانه‌ها و همچنین جمعی از محققان، مؤلفان و هنرمندان فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار شد، ضرورت وجود یک نهاد علمی به‌طور جدی احساس شد. پس از پیگیری و مکاتبات بسیار، در جلسه ۱۳۸۱/۰۳/۲۲ تأسیس انجمن علمی فرش ایران در کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.انجمن فعالیت رسمی خود را در تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۰۸ با دریافت مجوز از اداره تبت شرکت‌ها آغاز نمود.
 
مطالب پربازدید
 
 نظرات شما
 
اشتراک در خبرنامه
 
لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.
آمار
کاربران حاضر در پایگاه: 1

مهمانان حاضر در پایگاه: 32

کل کاربران ثبت شده: 484

بازدیدهای روز جاری: 121

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران است.
بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد است.
© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association
Designed & Developed by : Yektaweb