اعضا محترم انجمن می توانند برای پرداخت حق عضویت سال ۱۴۰۰ از اینجا به صورت اینترنتی اقدام کنند


بایگانی بخش مقدمه

img_yw_news
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۱ -

اولین گام تاسیس انجمن علمی فرش ایران

اولین گام تاسیس انجمن علمی فـــــــرش ایران پس از برگزاری نخستین همایش سراسری فرش در آموزش عالی به تاریخ مهرماه ۱۳۷۹ در شهر کاشان تصمیماتی در این همایش اتخاذ شد که یکی از بندهای آن تشکیل انجمن فرش ایران بود.                                                              جهت مشاهده نامه پیشنهاد تشکیل انجمن کلیک نمایید 

img_yw_news
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۱ -

پروانه تاسیس انجمن علمی فرش ایران

پروانه تاسیس انجــــمن علمی فـــــــــــرش ایران انجمن علمی فرش ایران در بیست و دوم خرداد ۱۳۸۱ خورشیدی پس از تشکیل هیئت موسس و انجام سیر مراحل اداری با حکم معاون پژوهشی و رئیس کمیسیون انجمن های علمی ایران رسماً شروع به فعالیت نمود.                                                برای مشاهده تصویر پروانه تاسیس انجمن کلیک نمایید

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱ -

اولین فراخوان پیش از تشکیل انجمن علمی فرش ایران

اولین فراخوان پیش از تشکیل انجمن علمی فرش ایران در این فراخوان توضیحاتی از ضرورت تاسیس انجمن علمی فرش ایران، انواع و شرایط عضویت، بخش هایی از اساسنامه و فراخوان همکاری به کوشش مسئول پیگیری، تاسیس و راه اندازی انجمن آقای دکتر امیر حسین چیت سازیان آورده شده است که به عنوان اولین فراخوان عمومی پیش از تاسیس انجمن علمی فرش ایران می باشد.

img_yw_news
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ -

فراخوان همکاری با انجمن علمی فرش ایران

 انجمن علمی فرش ایران در راستای تحقق اهداف، برنامه ها و آرمانهای خود در جهت اعتلای روز افزون فرش ایران از کلیه اساتید، هنرمندان، فرهیختگان، دانش آموختگان، دانشجویان و علاقه مندان دعوت به همکاری می نماید. بدینوسیله از تمامی عزیزانی که تمایل به همکاری با انجمن دارند، دعوت می شود تا با اعلام آمادگی خود و تکمیل فرم ثبت نام، یاری رسان این حرکت نوین علمی باشند.

img_yw_news
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ -

ضرورت تاسیس انجمن علمی فرش ایران

هنر صناعی فرش از جمله شاخص های نظام فنی ایران است که به دلیل کاربرد های موثر آن در صحنه تاریخ پرفراز و نشیب این مرز و بوم از دوران های بسیار کهن تاکنون، اعتبار خویش را حفظ کرده است. در حال حاضر انواع فرش، حداقل ۱۳ درصد از مردم ایران را به صورت تمام وقت یا پاره وقت درگیر خود نموده و به عنوان شغل کامل یا مکمل در نقاط مختلف کشور مورد توجه قرار دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی فرش ایران می باشد.

بازنشر اطلاعات: استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد می باشد

© 2015 All Rights Reserved | Iran Carpet Scientific Association

Designed & Developed by : Yektaweb